Putování za velikonočním zajíčkem

17.03.2021

Mateřská škola je zavřená… ale to neznamená, že nemůžeme putovat za velikonočním zajíčkem!

Zveme rodiče i děti na letošní putování, které se koná od 17. března do 1. dubna 2021.

Záleží jen na vás, kdy obujete pohodlné boty a vyrazíte. Důležité je, abyste se s dětmi vždy v cíli každé cesty vyfotili a fotku uchovali v mobilu alespoň do 1.4.

Putování má čtyři trasy:

1. Od 17. do 23. března je cílem řeka Moravská Sázava.

V tomto týdnu dětem připomeňte první jarní den a také den vody. Vyrobte jednoduchou MORANU (nejlépe z kousků pečiva) a vhoďte do řeky Sázavy. Pořiďte foto.

2. Od 23. do 27. března je cílem putování vodojem za ulicí Dvorská.

Mapku vám zašleme emailem. Na plotě u vodojemu vás všechny bude čekat malá odměna. Vezměte si ji domů.

3. Od 28. do 31.března je cílem putování Humenec.

Mapku opět zašleme emailem, ale cestu můžete každý zvolit podle svého. Zkuste s dětmi při výhledu z kopce najít dům, kde bydlíte a zkuste ukázat směr, kde je MŠ Strejcova. Nezapomeňte na fotku!

4.  Čtvrtek 1.4.2021 je cílem putování adresa Svobodov 13.

Čekáme vás zde od 10.00 do 17.00 hodin!

Cestu si najděte. Stejně jako pelíšek a velikonočního zajíčka! S sebou vezměte mobilní telefon a všechny fotografie z putování .

Užijte si to!

PŘEJEME VŠEM ŠŤASTNOU CESTU!